Sezon
Gün
Arama
21 Mayıs 2018 Pazartesi
NAMIK SEVİK STADI
10:00:00 GENÇ ERKEK FUTBOL(FATİH) ÖZEL 5 ÖZEL 5
11:30:00 GENÇ ERKEK FUTBOL(FATİH) ÖZEL 5 ÖZEL 5
13:00:00 YILDIZ KIZ FUTBOL (FATİH) ÖZEL 1 ÖZEL 1
14:00:00 YILDIZ KIZ FUTBOL (FATİH) ÖZEL 1 ÖZEL 1
10:00:00 GENÇ ERKEK FUTBOL(FATİH) ÖZEL ÖZEL
MUHARREM GÜROL BİRBEN SAMET ACAR MEHMET OĞUZ ÜNEL
11:30:00 GENÇ ERKEK FUTBOL(FATİH) ÖZEL ÖZEL
BÜLENT GÖRECİ AHMET ÖZ MUSTAFA KARAMAN
13:00:00 YILDIZ KIZ FUTBOL (FATİH) ÖZEL ÖZEL
MEHMET CAN UYAR
14:00:00 YILDIZ KIZ FUTBOL (FATİH) ÖZEL ÖZEL
MEHMET CAN UYAR
ESENYURT BELEDİYESİ ANTREMAN SAHASI
10:00:00 GENÇ ERKEK FUTBOL (ESENYURT) ÖZEL 5 ÖZEL 5
11:30:00 GENÇ ERKEK FUTBOL (ESENYURT) ÖZEL 5 ÖZEL 5
13:00:00 GENÇ ERKEK FUTBOL (ESENYURT) ÖZEL 5 ÖZEL 5
10:00:00 GENÇ ERKEK FUTBOL (ESENYURT) ÖZEL ÖZEL
CEMAL NAİR HÜSEYİN AHMET OCAKLI BURHAN ŞEN
11:30:00 GENÇ ERKEK FUTBOL (ESENYURT) ÖZEL ÖZEL
İSMAİL ÇETİN BURHAN ŞEN MELİH KALKAN
13:00:00 GENÇ ERKEK FUTBOL (ESENYURT) ÖZEL ÖZEL
ENGİN UZUNÇELEBİ HASAN ŞENER METEHAN BEKAR
ZARA EKİNLİ STADI ( KAPALI SAHA)
10:00:00 KÜÇÜK KIZ FUTBOL (SULTANGAZİ) ÖZEL 2 ÖZEL 2
11:00:00 KÜÇÜK KIZ FUTBOL (SULTANGAZİ) ÖZEL 2 ÖZEL 2
12:00:00 KÜÇÜK KIZ FUTBOL (SULTANGAZİ) ÖZEL 2 ÖZEL 2
13:00:00 KÜÇÜK KIZ FUTBOL (SULTANGAZİ) ÖZEL 2 ÖZEL 2
10:00:00 KÜÇÜK KIZ FUTBOL (SULTANGAZİ) ÖZEL ÖZEL
YASİR MURATOĞLU
11:00:00 KÜÇÜK KIZ FUTBOL (SULTANGAZİ) ÖZEL ÖZEL
YASİR MURATOĞLU
12:00:00 KÜÇÜK KIZ FUTBOL (SULTANGAZİ) ÖZEL ÖZEL
VOLKAN KALEMLER
13:00:00 KÜÇÜK KIZ FUTBOL (SULTANGAZİ) ÖZEL ÖZEL
VOLKAN KALEMLER
RAMİ SPOR TESİSLERİ
10:00:00 KÜÇÜK ERKEK FUTBOL (EYÜP) ÖZEL 1 ÖZEL 1
11:00:00 KÜÇÜK ERKEK FUTBOL (EYÜP) ÖZEL 1 ÖZEL 1
12:00:00 YILDIZ ERKEK FUTBOL (EYÜP) ÖZEL 1 ÖZEL 1
10:00:00 KÜÇÜK ERKEK FUTBOL (EYÜP) ÖZEL ÖZEL
TOLGA ŞAFAK
11:00:00 KÜÇÜK ERKEK FUTBOL (EYÜP) ÖZEL ÖZEL
TOLGA ŞAFAK
12:00:00 YILDIZ ERKEK FUTBOL (EYÜP) ÖZEL ÖZEL
MEHMET HİLMİ HATİPOĞLU
KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SPOR SALONU
09:00:00 FUTSAL - FUTSAL (KAĞITHANE) FUTSAL 3 FUTSAL 3
10:00:00 FUTSAL - FUTSAL (KAĞITHANE) FUTSAL 3 FUTSAL 3
11:00:00 FUTSAL - FUTSAL (KAĞITHANE) FUTSAL 3 FUTSAL 3
12:00:00 FUTSAL - FUTSAL (KAĞITHANE) FUTSAL 3 FUTSAL 3
09:00:00 FUTSAL - FUTSAL (KAĞITHANE) FUTSAL FUTSAL
ABDULLAH ÖZER AYHAN AKDENİZ TUGAY CAN TEKŞEN
10:00:00 FUTSAL - FUTSAL (KAĞITHANE) FUTSAL FUTSAL
AYHAN AKDENİZ TUGAY CAN TEKŞEN ABDULLAH ÖZER
11:00:00 FUTSAL - FUTSAL (KAĞITHANE) FUTSAL FUTSAL
ABDULLAH ÖZER TUGAY CAN TEKŞEN AYHAN AKDENİZ
12:00:00 FUTSAL - FUTSAL (KAĞITHANE) FUTSAL FUTSAL
AYHAN AKDENİZ ABDULLAH ÖZER TUGAY CAN TEKŞEN